Rashkoci

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Rashkoc
Agaj
Fshat

Rashkoc është një vendbanim në komunën e Gjakovës, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrat Qarret dhe Agaj.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]