Nivokazi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Nivokaz
Fshat
Vendndodhja
Nivokaz is located in Kosova
Nivokaz
Nivokaz
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Pejë
Komuna Gjakovë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 508 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 26′ 29″ Veri

20° 17′ 20″ Lindje

Nivokaz është një vendbanim në komunën e Gjakovës, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]