Dumnica e Epërme (Besianë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Dumnica e Epërme)
Shko te: navigacion, kërko
Dumnicë e Epërme
Fshat
Vendndodhja
Dumnicë e Epërme is located in Kosova
Dumnicë e Epërme
Dumnicë e Epërme
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Prishtinë
Komuna Besianë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 764 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 59′ 12″ Veri

21° 12′ 33″ Lindje

Dumnicë e Epërme është një vendbanim në komunën e Besianës, Kosovë.

Shih dhe këtë[redakto | redakto tekstin burimor]

Lidhje të jashtme[redakto | redakto tekstin burimor]