Firaja (Gjakovë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Firaja)
Jump to navigation Jump to search
Firajë
Fshat
Vendndodhja
Firajë is located in Kosova
Firajë
Firajë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Pejë
Komuna Gjakovë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 508 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 28′ 5″ Veri

20° 22′ 24″ Lindje

Firajë është një vendbanim në komunën e Gjakovës, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]