Gornjasella

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Gornjasellë
Fshat
Vendndodhja
Gornjasellë is located in Kosova
Gornjasellë
Gornjasellë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Prizren
Komuna Prizren
Të dhëna dhe statistika
Krahina etnografike-
gjeografike
Sreckë
Lartësia 1369 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 10′ 40″ Veri

20° 55′ 51″ Lindje

Gornjasellë është një vendbanim në komunën e Prizrenit, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]