Jump to content

Lubiçeva

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Lubiçevë
Malësi e Vërrinit
Vërrinas
Fshat

Lubiçevë është një vendbanim në komunën e Prizrenit, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrat Malësi e Vërrinit dhe Vërrinas.

Lidhje të jashtme

[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]