Grazhdaniku

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Grazhdanik
Fshat
Vendndodhja
Grazhdanik is located in Kosova
Grazhdanik
Grazhdanik
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Prizren
Komuna Prizren
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 508 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 12′ 55″ Veri

20° 39′ 41″ Lindje

Grazhdanik është një vendbanim në komunën e Prizrenit, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]