Kobaja

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kobajë
Fshat
Vendndodhja
Kobajë is located in Kosova
Kobajë
Kobajë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Prizren
Komuna Prizren
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 508 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 13′ 3″ Veri

20° 38′ 30″ Lindje

Kobajë është një vendbanim në komunën e Prizrenit, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]