Struzha

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Struzhë
Shtrungë
Fshat

Struzhë është një vendbanim në komunën e Prizrenit, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrat Sharr dhe Shtrungë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]