Kushnini

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kushnin
Kushnin i Hasit
Fshat

Kushnin është një vendbanim në komunën e Prizrenit, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Kushnin i Hasit.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]