Kaçybegu

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Kaçibegu)
Shko te: navigacion, kërko
Kaçybeg
Fshat
Vendndodhja
Kaçybeg is located in Kosova
Kaçybeg
Kaçybeg
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Prishtinë
Komuna Besianë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 577 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 50′ 5″ Veri

21° 12′ 21″ Lindje

Kaçybeg është një vendbanim në komunën e Besianës, Kosovë.

Shih dhe këtë[redakto | redakto tekstin burimor]

Lidhje të jashtme[redakto | redakto tekstin burimor]