Jump to content

Llausha (Besianë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Llausha)
Llaushë
Fshat

Llaushë është një vendbanim në komunën e Besianës, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]