Jump to content

Lluzhani

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Luzhani)
Lluzhan
Llabucë
Fshat

Lluzhan është një vendbanim në komunën e Besianës, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Llabucë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]