Jump to content

Metergoci

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Metërgoci)
Metergoc
Kullë
Fshat

Metergoc është një vendbanim në komunën e Besianës, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Kullë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]