Morina (Gjakovë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Morina)
Shko te: navigacion, kërko
Morinë
Fshat
Vendndodhja
Morinë is located in Kosova
Morinë
Morinë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Pejë
Komuna Gjakovë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 508 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 24′ 32″ Veri

20° 14′ 6″ Lindje

Morinë është një vendbanim në komunën e Gjakovës, Kosovë.

Lidhje të jashtme[redakto | redakto tekstin burimor]