Palabardha

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Palabardhi)
Shko te: navigacion, kërko
Palabardhë
Fshat
Vendndodhja
Palabardhë is located in Kosova
Palabardhë
Palabardhë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Pejë
Komuna Gjakovë
Të dhëna dhe statistika
Krahina etnografike/gjeografike Dushkajë
Lartësia 508 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 27′ 55″ Veri

20° 24′ 24″ Lindje

Palabardhë është një vendbanim në komunën e Gjakovës, Kosovë.

Lidhje të jashtme[redakto | redakto tekstin burimor]