Dallime mes rishikimeve të "Godishnjaku"

Jump to navigation Jump to search
22 bytes added ,  4 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: {{Fshat (Kosova) |Fshati = Godishnjaku |Nofka = |Moto = |Flamuri_figura = |Flamuri_artikulli = |Stema_f...)
 
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim nga aplikacioni për celular
}}
'''Godishnjaku''' është një vendbanim në komunën e [[Besiana|Podujevës]], [[Kosova|Kosovë]].
Dhe eshte nje fshat.
 
== Shih dhe këtë ==
* [[Lista e ardhacakëve - Podujevë]]

Menyja e lëvizjeve