Përdoruesi diskutim:AmbitiousDoughnut

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin AmbitiousDoughnut. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Përshëndetje, AmbitiousDoughnut!
Anëtarët e Wikipedia-s shqip të urojnë mirëseardhjen.

AmbitiousDoughnut, kjo është faqja juaj personale (aktualisht gjendesh në faqen personale të diskutimeve). Mirë do të ishte që faqja personale të plotësohej me disa informacione për veten dhe për qëllimin tënd në Wikipedia-n shqip, nëse ke një të tillë. Kujdes! Faqet e përmendura më sipër nuk janë faqe për të vendosur tekst enciklopedik apo një mënyrë për të shkruar artikuj.

Mos harro që anëtarët e Wikipedia-s shqip janë punëtorë vullnetarë dhe ndihmojnë me gjithë dëshirë kështu që, mos ngurro të shtrosh pyetje.

Puna e mbarë!

If you don't understand Albanian, please ask for assistance here.


-- Komuniteti (diskutimet) 27 nëntor 2022 09:11 (CET)[përgjigjuni]

Ju krijoni artikuj të mirë për vendet. Dëshironi të krijoni Qeveria jugosllave në mërgim (en:Yugoslav government-in-exile), Beteja e Devesë (en:Battle of the Camel), Beteja e Zinxhirëve (en:Battle of Chains), Zgjedhjet vendore në Kosovë 2019 (en:2019 Kosovan local elections), Zgjedhjet vendore në Kosovë 2023 (en:2023 Kosovan local elections), Zgjedhjet parlamentare në Turqi, 2023 (en:2023 Turkish general election), Korpusi I (en:I Corps (Ottoman Empire)), Nikolla Musulin (en:Nikola Musulin), Anastas Bocariq (en:Anastas Bocarić), Gjorgje Lobaçev (en:Đorđe Lobačev), Nikolla Vuliq (en:Nikola Vulić), qemer (en:Vault (architecture)), dajre (en:Tambour), qeska (en:Sachet), dyshek (en:Mattress), papuçe (en:Bootee), nishan (en:Nevus), Arshik (en:Ashik), el-Xhezeriu (en:al-Jazari), Jezidët (en:Yazidis) dhe Stefan Marinoviq (en:Stefan Marinović (printer))? 2003:E6:2F27:4800:CC1F:1A67:16BF:BEA8 7 dhjetor 2022 17:44 (CET)[përgjigjuni]

Nje ide e mire.--153.96.64.9 8 dhjetor 2022 09:40 (CET)[përgjigjuni]
@AmbitiousDoughnut, Jo? 🥺 --2A02:3102:6A55:FF8D:2556:F53B:6F4B:AB63 24 dhjetor 2022 16:38 (CET)[përgjigjuni]
Dëshironi të krijoni ata artikuj të rëndësishëm?--2A02:3102:6A55:FF7D:C8F:F283:F20B:538A 24 tetor 2023 19:11 (CEST)[përgjigjuni]

Shih Stacioni i Përpinjanit: PerpignanPërpinjan? 2003:E6:2F27:4800:2D49:E1B7:DA0:1395 13 dhjetor 2022 19:07 (CET)[përgjigjuni]

Medalje dhënë më 28 dhjetor 2022 16:37 (CET)[Redakto nëpërmjet kodit]

Medalje
Për përkthimet e mira që po bën në Wikipedia. Vazhdo kështu!

-Klein Muçi (diskutimet) 28 dhjetor 2022 16:37 (CET)[përgjigjuni]

Çamëri/shqiptarët në Greqi[Redakto nëpërmjet kodit]

Deshiron te krijonin Ali Pascha von Janina (en:Ali Pascha von Janina), The Lion of Yanina (en:The Lion of Yanina), Gjyl Babaj (en:Gül Baba), Naselica (en:Neapoli, Kozani), Teqeja e Baba Aliut (en:Teqe of Baba Ali), Teqeja e Baba Isufit (en:Teqe of Bllaca), Xhamia Roka (en:Rokka Mosque), Xhamia e Faik Pashës (en:Faik Pasha Mosque), Xhamia e Sulltan Mehmetit (en:Sultan Mehmed Mosque, Arta), Xhamia Kurshumli (en:Kursum Mosque, Kastoria), Xhamia e Re (Vodenë) (en:Yeni Mosque, Edessa), Xhamia e Muharrem Pashës (en:Elassona Mosque), Xhamia e Bajraklisë (en:Bayrakli Mosque, Larissa), Xhamia e Re (Larisa) (en:Yeni Mosque, Larissa), Xhamia e Partenonit (en:Parthenon mosque) dhe Xhamia e Mirahorit (en:Monastery of Stoudios)? 2.215.121.190 29 prill 2023 02:23 (CEST)[përgjigjuni]

Po? 🥺--2A02:3102:6A55:FF8D:3DAD:1B94:5B20:E341 18 maj 2023 16:23 (CEST)[përgjigjuni]

Medalje dhënë më 21 qershor 2023 02:11 (CEST)[Redakto nëpërmjet kodit]

Medalje
Për punën e mirë që po bën në lidhje me artikujt për Francën në Wikipedia. Vazhdo kështu!


-Klein Muçi (diskutimet) 21 qershor 2023 02:11 (CEST)[përgjigjuni]

Të faleminderit për vlerësimin Klein! :) AmbitiousDoughnut (diskutimet) 21 qershor 2023 14:23 (CEST)[përgjigjuni]

Medalje dhënë më 12 tetor 2023 01:32 (CEST)[Redakto nëpërmjet kodit]

Medalje
Për punën e mirë që po bën në artikujt me tematikë në lidhje me matematikën në Wikipedia. Vazhdo kështu!


-Klein Muçi (diskutimet) 12 tetor 2023 01:32 (CEST)[përgjigjuni]