Pakashtica e Epërme

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Pakashtica)
Shko te: navigacion, kërko


Pakashtica e Epërme
Fshat
Administrimi
Shteti Flamuri Kosova
Komuna Besiana
Rajoni Prishtinë
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)


Pakashtica është një vendbanim në komunën e Podujevës, Kosovë.

Shih dhe këtë[redakto | redakto tekstin burimor]