Dallime mes rishikimeve të "Festivali i 49-të i Këngës në RTSH"

Jump to navigation Jump to search
v
→‎Referime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
(shtova stampa dhe permiresime te vogla)
v (→‎Referime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
 
Festivali i 49-të i Këngës në [[RTSH]] u zhvillua në datat [[23 dhjetor|23]], [[24 dhjetor|24]] dhe [[25 dhjetor]] [[2010]] në [[Pallati i Kongreseve (Tiranë)|Pallatin e Kongreseve]] në [[Tiranë]]. Kënga fituese ishte "Kënga ime" e kënduar nga [[Aurela Gaçe]], me kompozim të [[Shpëtim Saraçi]]t dhe tekst të [[Sokol marsit]].
 
== ReferencaReferime ==
{{reflist}}
 

Menyja e lëvizjeve