Memo Nexhipi Bejko

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Memo Nexhipi Bejko deshmor i rene ne krye te detyres gajte provokacioneve monakro fashiste greke te 2 gusht 1949.Hero i Popullit

Komandant i postes kufitare te Vidohovës


Lidhje te jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

http://www.gazetadita.al/enveri-stalinit-tito-dhe-monarko-fashistet-greke-po-na-sulmojne-na-ndihmoni/