's-Gravenzande

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Disambig.svg Për përdorime të tjera shiko: 's-Gravenzande (kthjellim).


's-Gravenzande
—  woonplaats  —
stema_figura
Pamje nga 's-Gravenzande

Administrimi
Shteti Flag of the Netherlands.svg Holanda
Provinca Hollanda e Jugut – stema Hollanda e Jugut
Komuna Westland
Koordinatat 52°00′07″V 4°09′53″L / 52.001944°V 4.164722°L / 52.001944; 4.164722 ('s-Gravenzande)Koordinatat: 52°00′07″V 4°09′53″L / 52.001944°V 4.164722°L / 52.001944; 4.164722 ('s-Gravenzande)
Informacione të tjera
Zona Kohore UTC+1
Prefiksi (+31) 0174
Kodi Postar 2690 - 2694
Vendndodhja
's-Gravenzande is located in Hollandë
's-Gravenzande
's-Gravenzande
's-Gravenzande – harta_foto

's-Gravenzande është një qytezë në Westland, provinca Hollanda e JugutHolandë me sipërfaqe km² dhe popullsi banorë[1].

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ Centraal Bureau voor de Statistiek

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]