Eyja- og Miklaholtshreppur

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Eyja- og Miklaholtshreppur
Eyja- og Miklaholtshreppur
Komunë
Vendndodhja e komunës
Vendndodhja e komunës
Popullsia
 • Gjithsej148

Eyja- og Miklaholtshreppur është një komunëIslandë. Kjo komunë ndodhet në rajonin Perëndimor, dhe është pjesë e zonës zgjedhore veriperëndimore.

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]