Zevenhuizen-Moerkapelle

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Disambig.svg Për përdorime të tjera shiko: Zevenhuizen-Moerkapelle (kthjellim).


Zevenhuizen-Moerkapelle
—  woonplaats  —
stema_figuraZevenhuizenMoerkapelleFlag.gif
Administrimi
Shteti Flag of the Netherlands.svg Holanda
Provinca Hollanda e Jugut – stema Hollanda e Jugut
Komuna Zuidplas
Koordinatat 52°01′35″V 4°34′51″L / 52.026388°V 4.580833°L / 52.026388; 4.580833 (Zevenhuizen-Moerkapelle)Koordinatat: 52°01′35″V 4°34′51″L / 52.026388°V 4.580833°L / 52.026388; 4.580833 (Zevenhuizen-Moerkapelle)
Informacione të tjera
Zona Kohore UTC+1
Zevenhuizen-Moerkapelle is located in Hollandë
Zevenhuizen-Moerkapelle
Zevenhuizen-Moerkapelle

Zevenhuizen-Moerkapelle është një qytezë në Zuidplas, provinca Hollanda e JugutHolandë me sipërfaqe km² dhe popullsi banorë[1].

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ Centraal Bureau voor de Statistiek

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]