Heerjansdam

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Heerjansdam
Flamuri i Heerjansdam
Stema zyrtare e Heerjansdam

Heerjansdam është një qytezë në Zwijndrecht, provinca Hollanda e JugutHolandë me sipërfaqe km² dhe popullsi banorë[1].

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ Centraal Bureau voor de Statistiek

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]