Leidschenveen-Ypenburg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko
Disambig.svg Për përdorime të tjera shiko: Leidschenveen-Ypenburg (kthjellim).


Leidschenveen-Ypenburg
—  stadsdeel  —
Pamje nga Leidschenveen-Ypenburg

Shtëpi në Leidschenveen-Ypenburg

Administrimi
Shteti Flag of the Netherlands.svg Holanda
Provinca Hollanda e Jugut – stema Hollanda e Jugut
Komuna Haga
Statistika dhe Territori
Koordinatat 52°03′37″V 4°22′37″L / 52.0603°V 4.377°L / 52.0603; 4.377 (Leidschenveen-Ypenburg)Koordinatat: 52°03′37″V 4°22′37″L / 52.0603°V 4.377°L / 52.0603; 4.377 (Leidschenveen-Ypenburg)
Popullsia 45.900 banorë 2005
Informacione të tjera
Zona Kohore UTC+1
Vendndodhja
Leidschenveen-Ypenburg is located in Hollandë
Leidschenveen-Ypenburg
Leidschenveen-Ypenburg
Leidschenveen-Ypenburg – harta_foto

Leidschenveen-Ypenburg është një qytezë në Hagë, provinca Hollanda e JugutHolandë me sipërfaqe km² dhe popullsi 45900 banorë[1].

Referenca[redakto | redakto tekstin burimor]

  1. ^ Centraal Bureau voor de Statistiek

Lidhje të jashtme[redakto | redakto tekstin burimor]