Monster (località)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko
Disambig.svg Për përdorime të tjera shiko: Monster (kthjellim).
Monster
—  woonplaats  
stema_figura
Administrimi
Shteti Flag of the Netherlands.svg Holanda
Provinca Hollanda e Jugut – stema Hollanda e Jugut
Komuna Westland
Koordinatat 52°01′43″N 4°10′22″E / 52.02861°N 4.17277°E / 52.02861; 4.17277 (Monster)Koordinatat: 52°01′43″N 4°10′22″E / 52.02861°N 4.17277°E / 52.02861; 4.17277 (Monster)
Informacione të tjera
Zona Kohore UTC+1
Monster is located in Hollandë
Monster
Monster
Monster – harta_foto

Monster është një qytezë në Westland, provinca Hollanda e JugutHolandë me sipërfaqe km² dhe popullsi banorë[1].

Referenca[redakto | redakto tekstin burimor]

  1. ^ Centraal Bureau voor de Statistiek

Lidhje të jashtme[redakto | redakto tekstin burimor]

  •  Commons: Monster – Album me fotografi dhe/apo video dhe material multimediale
  • Faqja zyrtare