Rrapi (Sul)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Rrap
Ράπι
Fshat
Vendndodhja
Rrap is located in Greqia
Rrap
Rrap
Administrimi
Shteti Flamuri Greqia
Rajoni Epiri
Qarku i Çamërisë
Komuna e Sulit
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 508 m (m.n.d.)
Koordinatat 39° 26′ 30″ Veri

20° 26′ 47″ Lindje

Rrap (greqisht: Ράπι/Rápi) është fshat në qarkun i Çamërisë, Greqi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]