Xarra (Gumenicë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Xarrë
Τζάρα
Fshat
Vendndodhja
Xarrë is located in Greqia
Xarrë
Xarrë
Administrimi
Shteti Flamuri Greqia
Rajoni Epiri
Qarku i Çamërisë
Komuna e Gumenicës
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 18 m (m.n.d.)
Koordinatat 39° 17′ 45″ Veri

20° 31′ 26″ Lindje

Xarrë (greqisht: Τζάρα/Tzára) është fshat në qarkun i Çamërisë, Greqi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]