Lefterhori

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Lefterhor
Ελευθεροχώρι
Fshat
Vendndodhja
Lefterhor is located in Greqia
Lefterhor
Lefterhor
Administrimi
Shteti Flamuri Greqia
Rajoni Epiri
Qarku i Çamërisë
Komuna e Sulit
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 1020 m (m.n.d.)
Koordinatat 39° 29′ 41″ Veri

20° 32′ 18″ Lindje

Lefterhor (greqisht: Ελευθεροχώρι/Eleftherokhori) është fshat në qarkun i Çamërisë, Greqi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

vendndodhja