Bellopoja (Kurshumli)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Bellopojë
Бело Поље
Fshat
Vendndodhja
Bellopojë is located in Serbia
Bellopojë
Bellopojë

Koordinatat: 43°10′24″V 21°19′11″L / 43.17333°V 21.31972°L / 43.17333; 21.31972

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Toplicë
Komuna Kurshumli
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 508 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 43° 10′ 24″ Veri

21° 19′ 11″ Lindje

Bellopojë (serbisht: Бело Поље/Belo Polje) është fshat në komunën e Kurshumlisë, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]