Treqaku

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Treqak
Трећак
Fshat
Vendndodhja
Treqak is located in Serbia
Treqak
Treqak

Koordinatat: 43°15′40″V 21°0′54″L / 43.26111°V 21.01500°L / 43.26111; 21.01500

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Toplicë
Komuna Kurshumli
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 599 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 43° 15′ 40″ Veri

21° 0′ 54″ Lindje

Treqak (serbisht: Трећак/Trećak) është fshat në komunën e Kurshumlisë, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]