Mikulani i Poshtëm

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Mikulan i Poshtëm
Доња Микуљана
Fshat
Vendndodhja
Mikulan i Poshtëm is located in Serbia
Mikulan i Poshtëm
Mikulan i Poshtëm

Koordinatat: 43°9′4″V 21°15′55″L / 43.15111°V 21.26528°L / 43.15111; 21.26528

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Toplicë
Komuna Kurshumli
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 508 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 43° 9′ 4″ Veri

21° 15′ 55″ Lindje

Mikulan i Poshtëm (serbisht: Доња Микуљана/Donja Mikuljana) është fshat në komunën e Kurshumlisë, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]