Shatra

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Shatrë
Шатра
Fshat
Vendndodhja
Shatrë is located in Serbia
Shatrë
Shatrë

Koordinatat: 43°5′45″V 21°12′41″L / 43.09583°V 21.21139°L / 43.09583; 21.21139

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Toplicë
Komuna Kurshumli
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 791 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 43° 5′ 45″ Veri

21° 12′ 41″ Lindje

Shatrë (serbisht: Шатра/Šatra) është fshat në komunën e Kurshumlisë, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]