Kutllova (Kurshumli)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kutllovë
Кутлово
Fshat
Vendndodhja
Kutllovë is located in Serbia
Kutllovë
Kutllovë

Koordinatat: 42°58′22″V 21°19′32″L / 42.97278°V 21.32556°L / 42.97278; 21.32556

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Toplicë
Komuna Kurshumli
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 552 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 42° 58′ 22″ Veri

21° 19′ 32″ Lindje

Kutllovë (serbisht: Кутлово/Kutlovo) është fshat në komunën e Kurshumlisë, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]