Tërmkolli

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Tërmkoll
Трмка
Fshat
Vendndodhja
Tërmkoll is located in Serbia
Tërmkoll
Tërmkoll

Koordinatat: 43°6′35″V 21°10′26″L / 43.10972°V 21.17389°L / 43.10972; 21.17389

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Toplicë
Komuna Kurshumli
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 764 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 43° 6′ 35″ Veri

21° 10′ 26″ Lindje

Tërmkoll (serbisht: Трмка/Trmka) është fshat në komunën e Kurshumlisë, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]