Konjuhi (Kurshumli)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Konjuh
Коњува
Fshat
Vendndodhja
Konjuh is located in Serbia
Konjuh
Konjuh

Koordinatat: 43°12′37″V 21°13′7″L / 43.21028°V 21.21861°L / 43.21028; 21.21861

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Toplicë
Komuna Kurshumli
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 537 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 43° 12′ 37″ Veri

21° 13′ 7″ Lindje

Konjuh (serbisht: Коњува/Konjuva) është fshat në komunën e Kurshumlisë, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]