Vrella (Kurshumli)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Vrellë
Врело
Fshat
Vendndodhja
Vrellë is located in Serbia
Vrellë
Vrellë

Koordinatat: 43°4′25″V 21°14′48″L / 43.07361°V 21.24667°L / 43.07361; 21.24667

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Toplicë
Komuna Kurshumli
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 508 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 43° 4′ 25″ Veri

21° 14′ 48″ Lindje

Vrellë (serbisht: Врело/Vrelo) është fshat në komunën e Kurshumlisë, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]