Tihoci

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Tihoc
Тијовац
Fshat
Vendndodhja
Tihoc is located in Serbia
Tihoc
Tihoc

Koordinatat: 43°6′37″V 21°14′49″L / 43.11028°V 21.24694°L / 43.11028; 21.24694

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Toplicë
Komuna Kurshumli
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 508 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 43° 6′ 37″ Veri

21° 14′ 49″ Lindje

Tihoc (serbisht: Тијовац/Tijovac) është fshat në komunën e Kurshumlisë, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]