Vukojeci (Kurshumli)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Vukojec
Вукојевац
Fshat
Vendndodhja
Vukojec is located in Serbia
Vukojec
Vukojec

Koordinatat: 43°2′15″V 21°11′24″L / 43.03750°V 21.19000°L / 43.03750; 21.19000

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Toplicë
Komuna Kurshumli
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 764 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 43° 2′ 15″ Veri

21° 11′ 24″ Lindje

Vukojec (serbisht: Вукојевац/Vukojevac) është fshat në komunën e Kurshumlisë, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]