Zuçi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Zuç
Жуч
Fshat
Vendndodhja
Zuç is located in Serbia
Zuç
Zuç

Koordinatat: 43°12′3″V 21°9′24″L / 43.20083°V 21.15667°L / 43.20083; 21.15667

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Toplicë
Komuna Kurshumli
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 508 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Vendasit Zuçak
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 43° 12′ 3″ Veri

21° 9′ 24″ Lindje

Zuç (serbisht: Жуч/Žuč) është fshat në komunën e Kurshumlisë, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]