Trebinja (Kurshumli)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Trebinjë
Требиње
Fshat
Vendndodhja
Trebinjë is located in Serbia
Trebinjë
Trebinjë

Koordinatat: 43°8′52″V 21°2′56″L / 43.14778°V 21.04889°L / 43.14778; 21.04889

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Toplicë
Komuna Kurshumli
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 890 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 43° 8′ 52″ Veri

21° 2′ 56″ Lindje

Trebinjë (serbisht: Требиње/Trebinje) është fshat në komunën e Kurshumlisë, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]