Ndryshimi mes inspektimeve të "F.C. Internazionale Milano"

Jump to navigation Jump to search
 
===Prodhuesit e fanellës dhe sponsorët===
[[Skeda:Gianfranco Matteoli - FC Inter.jpg|parapamje|djathtas|Sponsori Misura u përdor për nëntë vite; në foto lojtari [[Gianfranco Matteoli]].]]
{| class="wikitable" style="text-align: center"
|-
|
|-
|1981–1982
|1981/1982
|Inno-Hit
|-
| [[Uhlsport]]
|-
| 1991–1992
| 1991/1992
|rowspan=3| [[Umbro]]
| FitGar

Menyja e navigimit