Bullaini

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Bullain
Белољин
Fshat
Vendndodhja
Bullain is located in Serbia
Bullain
Bullain

Koordinatat: 43°14′19″V 21°23′48″L / 43.23861°V 21.39667°L / 43.23861; 21.39667

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Toplicë
Komuna Prokuplë
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 301 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 43° 14′ 19″ Veri

21° 23′ 48″ Lindje

Bullain (serbisht: Белољин/Beloljin) është fshat në komunën e Prokuplës, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]