Kojçiqi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kojçiq
Кончић
Fshat
Vendndodhja
Kojçiq is located in Serbia
Kojçiq
Kojçiq

Koordinatat: 43°16′19″V 21°25′20″L / 43.27194°V 21.42222°L / 43.27194; 21.42222

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Toplicë
Komuna Prokuplë
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 375 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 43° 16′ 19″ Veri

21° 25′ 20″ Lindje

Kojçiq (serbisht: Кончић/Končić) është fshat në komunën e Prokuplës, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]