Bullatoci

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Bullatoc
Булатовац
Fshat
Vendndodhja
Bullatoc is located in Serbia
Bullatoc
Bullatoc

Koordinatat: 43°16′2″V 21°30′43″L / 43.26722°V 21.51194°L / 43.26722; 21.51194

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Toplicë
Komuna Prokuplë
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 312 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 43° 16′ 2″ Veri

21° 30′ 43″ Lindje

Bullatoc (serbisht: Булатовац/Bulatovac) është fshat në komunën e Prokuplës, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]