Relinca (Prokuplë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Relincë
Рељинац
Fshat
Vendndodhja
Relincë is located in Serbia
Relincë
Relincë

Koordinatat: 43°17′58″V 21°31′0″L / 43.29944°V 21.51667°L / 43.29944; 21.51667

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Toplicë
Komuna Prokuplë
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 508 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 43° 17′ 58″ Veri

21° 31′ 0″ Lindje

Relincë (serbisht: Рељинац/Relinac) është fshat në komunën e Prokuplës, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]