Gojnoci

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Gojnoc
Гојиновац
Fshat
Vendndodhja
Gojnoc is located in Serbia
Gojnoc
Gojnoc

Koordinatat: 43°13′26″V 21°25′38″L / 43.22389°V 21.42722°L / 43.22389; 21.42722

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Toplicë
Komuna Prokuplë
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 311 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 43° 13′ 26″ Veri

21° 25′ 38″ Lindje

Gojnoc (serbisht: Гојиновац/Gojinovac) është fshat në komunën e Prokuplës, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]