Skeda:Flag of South Holland.svg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal(skedë SVG, fillimisht 336 × 224 pixel, madhësia e skedës: 30 KB)

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi
English: Flag of the Dutch province of South Holland (since 1985)
Data
Burimi E bërë vet
Autori Venius
Refresh file.svg
This file has been superseded by File:Flag Zuid-Holland.svg. It is recommended to use the other file. Please note that deleting superseded images requires consent.
new file

Licencimi:

Public domain
This image depicts a flag of a Dutch municipality or province. These flags are registered with the Hoge Raad van Adel, usage of the flag is often restricted by municipal rules and laws. In view of Dutch legislation this image is regarded as being in the public domain, as are reproductions of this flag.

Deutsch | English | français | italiano | Nederlands | +/−

Flag of the Netherlands.svg

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme28 maj 2011 18:43Thumbnail për versionin duke filluar nga 28 maj 2011 18:43336 × 224 (30 KB)Venius

Përdorimi global i skedës